Ukázky z našich realizací

Montáž tepelného čerpadla a úpravy vody v RD Sudovo Hlavno

V domě bylo namontováno podlahové topení Fa. REHAU RAUTHERM S 17 mm spolu s tepelným čerpadlem BUDERUS vzduch voda. Vodou je dům zásobovaný z vrtu a pro značnou tvrdost vody, je použita úpravna vody.

Montáž tepelného čerpadla v RD Klánovice

V domě bylo namontováno tepeplné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPL 10 AC s akumulací 100 litrů a s ohřívačem TUV 300 litrů.

Montáž plynového kotle v RD Hlubočinka

Modernizace zdroje tepla. Namontován nový plynový kondenzační kotel BUDERUS GB 172, vyměněno odkouření a doplněno o řídící jednotku RC 300 a MM 100, jelikož jsou v domě dva topné okruhy, z toho jeden míchaný pro podlahové topení. Rovněž byla provedena montáž přečerpávání kondenzátu.

RD Nová Hospoda

Rozvod vody a kanalizace. Pokládka podkladového polystyrenu. Rozdělovač podlahového vytápění, podlahové vytápění včetně plynového kotle BUDERUS v dřevostavbě RD Nová Hospoda.

Rozdělovač podlahového a stěnového vytápění v RD Praha Kbely

Rozdělovač podlahového a stěnového vytápění, rozdělovač topných okruhů včetně strojovny tepelného čerpadla NIBE F1145 15 kW v RD Praha Kbely.

Montáž podlahového vytápění v RD Praha Šárka

Rekonstrukce RD Praha V Šáreckém Údolí. Zde jsme provedli dodávku a montáž podlahového vytápění včetně zalití anhydritovou směsí. Lití podlah provedla partnerská firma MIXIN s.r.o.

Montáž podlahového vytápění v RD Hrnčíře

Montáž podlahového vytápění v RD Hrnčíře včetně podlahového polystyrenu. Trubky od firmy REHAU 16mm, Tacker desky Capricorn.

Rekonstrukce a přístavba RD v Praze Krči

Rekonstrukce a přístavba RD v Praze Krči. Montáž podlahového topení. Hadice Fa REHAU 16mm s upevněním do tacker desek.